REMOTE SENSING AND GIS
BULGARIAN ACADEMY OF SCIENCES
SPACE RESEARCH AND TECHNOLOGY INSTITUTE


REMOTE SENSING AND GIS Department / Секция "ДИСТАНЦИОННИ ИЗСЛЕДВАНИЯ И ГИС"

 

Номер на стаята

Служебен телефон

Звание и име на служителя

Електронна поща

Проф. биография

+359 (02) 979 ** **

Room, No

Office Phone

Titles, First Name, Family Name

E-mail

CV

419

39 39

проф. д-р Евгения Руменина Ръководител секция

roumenina@space.bas.bg

Bg

En

Prof. Eugenia Roumenina, PhD

 Head of Department

415

39 51

проф. д.т.н. Гаро Мардиросян

garo@space.bas.bg

Bg

En

Prof. Garo Mardirossian, DSc

маг. Цвета Среброва

tsveta_srebrova@space.bas.bg

Bg

En

Tsveta Srebrova, MS

Aerospace research in Bulgaria

journal@space.bas.bg

ASRB

ASRB

417

24 11

доц. д-р Лъчезар Филчев

lachezar.filchev@gmail.com

Bg

En

Assoc. Prof. Lachezar Filchev, PhD

маг. Иван Янев, докторант

ivan.yanevmail@gmail.com

Bg

En

Ivan Yanev, MSc,  PhD student

422

24 15

доц. д-р Георги Желев

gjelev@space.bas.bg

Bg

En

Assoc. Prof. Georgi Jelev, PhD

гл. ас. д-р Петър Димитров

petarkirilov@mail.bg

Bg

En

Assist. Prof. Petar Dimitrov, PhD

424

24 13

маг. Десислава Ганева, докторант

dganeva@mail.space.bas.bg

Bg

En

Dessislava Ganeva, MSc, PhD student

ас. Илина Каменова

ilina.kamenova@hotmail.com 

Bg

En

Assist. Ilina Kamenova, MSc,  PhD student

маг. Тихомир Алексиев, докторант

t_aleksiew@abv.bg

Bg

En

Tihomir Aliksiev, MSc

маг. Евгения Сарафова, докторант

evgenia.luchkova@gmail.com

Bg

En

Eugenia Stefanova, MS,  PhD student

425

34 29

проф. д.г.н. Хернани Спиридонов

kspiridonov@space.bas.bg

Bg

En

Prof. Hernani Spiridonov, DSc

гл. ас.  Александър Гиков

gikov@ space.bas.bg

Bg

En

Assist. Prof. Aleksandar Gikov, MSc

426

24 17

доц. д-р Ваня Найденова

vnaydenova@space.bas.bg

Bg

En

Assoc. Prof. Vanya Naydenova, PhD

гл. ас. Стефан Стаменов

stamenov@space.bas.bg

Bg

En

Assist. Prof. Stefan Stamenov, PhD

427

24 17

маг. Десислава Ганева, докторант

dganeva@mail.space.bas.bg

Bg

En

Dessislava Ganeva, MSc, PhD student

маг. Златомир Димитров, докторант

zlatomir.dimitrov@space.bas.bg

Bg

En

Zlatomir Dimitrov, MSc, PhD student

 

 

гл. ас. Илияна Илиева 

iliana_ilieva@space.bas.bg

Bg

En

Assist. Prof. Iliana Ilieva, MSc

421

32 05

Лаборатория „Полеви подспътникови измервания“

ЛПИ

FLSSM

Field Laboratory for Sub-Satellite Measurements

(отговорник - доц. д-р Георги Желев)

gjelev@space.bas.bg

(Person responsible - Assoc. Prof. Georgi Jelev, PhD)

 

 

Лабораторията „Космически биотехнологии”

ЛКБ

SBL

Space Biotechnology Laboratory

(отговорник - гл. ас. Илияна Илиева)

iliana_ilieva@space.bas.bg

(Person responsible - Assist. Prof. Iliana Ilieva, MS)